O MNIE

„Małymi uderzeniami pokona się wielkie drzewo”

 

O mnie

Cześć!

Mam na imię Michał i bardzo się cieszę, że odwiedzasz mojego bloga.

Z wykształcenia jestem inżynierem. Prywatnie natomiast jestem mężem i tatą wspaniałej córeczki. Moją największą pasją jest wędkarstwo. Wieczorami lubię posłuchać muzyki i oddać się ciekawej lekturze. Nie lubię marnować czasu i wytrwale dążę do celu.

O blogu

Od kilku lat samodzielnie wykańczam dom. Wiele rzeczy udało mi się już wykonać, jednak równie dużo jest jeszcze przede mną. Droga do zamieszkania na swoim jest pełna różnorodnych problemów, które należy rozwiązać.

Pomyslnaremont.pl to blog, który powstał z chęci podzielenia się praktycznymi wskazówkami jak poradzić sobie podczas prac wykończeniowych w naszym wymarzonym domu. Skierowany jest do wszystkich, którzy pragną zaoszczędzić nieco pieniędzy i mieć przy tym satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Przedstawione są tu konkretne problemy z jakimi się napotkałem oraz pokazuję krok po kroku jak udało mi się je rozwiązać.

Zapewniam, że przy odrobinie umiejętności i wytrwałości można wykonać we własnym zakresie wiele prac budowlanych. I to nie tylko tych najdrobniejszych.

Zaznaczam, iż nie jestem typowym „fachowcem”. Praca, którą wykonuję na co dzień nie ma raczej nic wspólnego z branżą budowlaną. Informacje i porady, które tu przedstawiam są często wynikiem moich własnych doświadczeń.

Mam jednak nadzieję, że blog pomyslnaremont.pl będzie źródłem inspiracji dla  wielu z Was…

Michał

NEWSLETTER

Zapisz się i bądź na bieżąco z najnowszymi wpisami!